
EDS8000 គឺជាដ្រាយកង់ផែនដី 8000Nm សម្រាប់ឧបករណ៍ផ្ទុកចង្កូតរអិល គោលបំណង-បង្កើតឡើងសម្រាប់ម៉ាស៊ីន 70–90HP ដែលទាមទារកម្លាំងបង្វិលជុំខ្ពស់ និងធន់ក្នុងស្ថានភាពដីលំបាក។ ដំណោះស្រាយការខួង-កាតព្វកិច្ចធ្ងន់នេះអាចផ្លាស់ប្តូរបានទាំងស្រុងជាមួយ Auger Torque 8000MAX និងប្រព័ន្ធខួងផែនដីស្រដៀងគ្នា ដោយផ្តល់នូវការប្រតិបត្តិកម្រិតវិជ្ជាជីវៈ និងភាពឆបគ្នា។
រចនាឡើងសម្រាប់ម៉ូដែលចង្កូតរអិលដ៏មានអានុភាពដូចជា Bobcat T870, CAT 299D3 XE និង CASE TV450B EDS8000 រួមបញ្ចូលគ្នានូវការរចនាបង្រួមជាមួយនឹងប្រព័ន្ធឧបករណ៍ភពដ៏រឹងមាំ ដែលធ្វើឱ្យវាល្អសម្រាប់-ការខួងរន្ធក្រោយអង្កត់ផ្ចិតធំ ការធុញគ្រឹះជ្រៅ និងការងារទេសភាព។
ក្នុងនាមជា 8000Nm earth auger drive ដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ការរអិល EDS8000 ផ្តល់នូវកម្លាំងបង្វិលជាប់គ្នា ប្រតិបត្តិការរលូន និងភាពឆបគ្នាពេញលេញជាមួយម៉ាកល្បីៗដូចជា Auger Torque និង Digga ។
ប្រសិនបើអ្នកត្រូវការជម្រើសដ៏មានឥទ្ធិពល និងប្រើប្រាស់បានយូរសម្រាប់ Auger Torque 8000MAX ឬប្រព័ន្ធ auger ថ្នាក់ Digga PD10- EDS8000 គឺជាជម្រើសដែលមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់សម្រាប់ចង្កូតរអិលរបស់អ្នក។
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
| EDS8000 | |
| កម្លាំងបង្វិលជុំ | អតិបរមា 8152 Nm |
| សម្ពាធ | 80-240 របារ |
| លំហូរ | 70-150 lppm |
| ល្បឿន | 33-70 rpm |
| កម្ពស់ | 925 ម។ |
| អង្កត់ផ្ចិត | 290 ម។ |
| ទម្ងន់ | ១៣៦ គីឡូក្រាម |
| Excavator & Backhoe | 6-8 តោន |
| ឧបករណ៍ផ្ទុករអិល | អតិបរមា 150 LPM |
| ច្រកចេញ | 75mm ការ៉េ / 2.5" hex |
វិមាត្រ

ការដាក់ពាក្យ

ម៉ាស៊ីន CNC

ការវាស់វែងនិងការធ្វើតេស្ត

គំនូរនិងការវេចខ្ចប់

ពិព័រណ៍

វិញ្ញាបនបត្រ

ដៃគូ

ស្លាកក្តៅ: 8000nm earth auger drive for skid steer, China 8000nm earth auger drive for skid steer ក្រុមហ៊ុនផលិត អ្នកផ្គត់ផ្គង់រោងចក្រ




