
EDS7000 គឺជាដ្រាយ skid steer auger ដ៏ល្អបំផុតសម្រាប់អ្នកផ្ទុក 65-85HP ដែលផ្តល់នូវកម្លាំងបង្វិល 7,000Nm ដើម្បីដោះស្រាយការងារខួងដែលត្រូវការបំផុតដោយភាពងាយស្រួល។ គោលបំណង-បង្កើតឡើងសម្រាប់លក្ខខណ្ឌផ្ទុក-ខ្ពស់ វាអាចផ្លាស់ប្តូរបានយ៉ាងពេញលេញជាមួយ Auger Torque 7000MAX និង Digga PD8HF ដោយផ្តល់នូវដំណោះស្រាយជំនួស-ដែលអាចទុកចិត្តបាន និងដំណើរការខ្ពស់។
ឆបគ្នាជាមួយ-ម៉ូដែលចង្កូតរអិលកំពូលដូចជា Bobcat T870, S850, CAT 299D3 XE, 272D3 XE, និង CASE TV450B, SV340B, EDS7000 ធានាបាននូវថាមពល និងភាពជាប់បានយូរ ទោះបីជានៅក្នុងបរិស្ថានថ្ម ឬដីរឹងក៏ដោយ។
ប្រអប់លេខភពតូចរបស់វា និងការរចនាធារាសាស្ត្រដ៏មានប្រសិទ្ធភាពធ្វើឱ្យវាល្អសម្រាប់ការជីករន្ធក្រោយ ការដាំដើមឈើ ការអផ្សុកគ្រឹះ ការរៀបចំទេសភាព និងការងារដីទូទៅ - ទោះបីជានៅកន្លែងចង្អៀតក៏ដោយ។
ប្រសិនបើអ្នកកំពុងស្វែងរកដ្រាយចង្កូតរអិលដ៏ល្អបំផុតដើម្បីជំនួស Auger Torque 7000MAX ឬ Digga PD8HF នោះ EDS7000 ផ្តល់នូវកម្លាំង ភាពជាក់លាក់ និងភាពឆបគ្នាសម្រាប់ប្រតិបត្តិការថ្នាក់-ប្រកបដោយវិជ្ជាជីវៈ។
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
| EDS7000 | |
| កម្លាំងបង្វិលជុំ | អតិបរមា 6958 Nm |
| សម្ពាធ | 80-260 បារ |
| លំហូរ | 70-150 lppm |
| ល្បឿន | 27-58 rpm |
| កម្ពស់ | 925 ម។ |
| អង្កត់ផ្ចិត | 290 ម។ |
| ទម្ងន់ | ១១៦ គីឡូក្រាម |
| Excavator & Backhoe | 5-7 តោន |
| ឧបករណ៍ផ្ទុករអិល | 65-85 HP |
| ច្រកចេញ | 75mm ការ៉េ / 2.5" hex |
វិមាត្រ

ការដាក់ពាក្យ

ម៉ាស៊ីន CNC

ការវាស់វែងនិងការធ្វើតេស្ត

គំនូរនិងការវេចខ្ចប់

ពិព័រណ៍

វិញ្ញាបនបត្រ

ដៃគូ

ស្លាកក្តៅ: ដ្រាយ skid steer auger ល្អបំផុត, ប្រទេសចិនល្អបំផុត skid steer auger drive ក្រុមហ៊ុនផលិត, អ្នកផ្គត់ផ្គង់, រោងចក្រ




