
ED10000 គឺជា-កម្លាំងរុញច្រានផែនដីដែលមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ ដោយផ្តល់នូវកម្លាំងបង្វិល 10,000Nm សម្រាប់ម៉ាស៊ីនជីកកកាយខ្នាតតូច 6-8 តោន។ ការរចនាកាតព្វកិច្ច-ដ៏ធ្ងន់របស់វាធានាថាម៉ូដែលនេះគឺសមរម្យសម្រាប់-កម្មវិធីកម្លាំងបង្វិលជុំខ្ពស់ និងអាចជំនួសម៉ូដែលកំពូលដូចជា Auger Torque 10000 និង Digga PD10HF ជាដើម។ ជាមួយនឹងការរចនាដ៏រឹងមាំ និងបង្រួមរបស់វា ED10000 ត្រូវបានវិស្វកម្មសម្រាប់ផលិតភាពអតិបរមានៅលើការដ្ឋានសំណង់ដ៏លំបាក។ វាគឺជាជម្រើសដ៏ល្អសម្រាប់អតិថិជនដែលត្រូវការដំណោះស្រាយដែលមានប្រសិទ្ធភាពជាប់លាប់និង{14}}ខ្ពស់សម្រាប់គម្រោងដែលមានបញ្ហាប្រឈម។
ជាងនេះទៅទៀត ED10000 មានលក្ខណៈពិសេសថាមពល-ការរចនាប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព ដែលបង្កើនប្រសិទ្ធភាពការប្រើប្រាស់ប្រេងឥន្ធនៈ ខណៈពេលដែលផ្តល់លទ្ធផលដ៏មានអានុភាព ធ្វើឱ្យវាក្លាយជាជម្រើសអេកូ-ងាយស្រួលសម្រាប់អ្នកម៉ៅការ។
លក្ខណៈសំខាន់ៗ
កម្លាំងបង្វិល 10,000 Nm
សមនឹងម៉ាស៊ីនជីក 6-8 តោន
អាចផ្លាស់ប្តូរបានយ៉ាងពេញលេញជាមួយ Auger Torque 10000 និង Digga PD10HF
បង្កើតឡើងសម្រាប់ការអនុវត្តជាអតិបរមាក្នុងកិច្ចការកាតព្វកិច្ចមធ្យមដល់ធ្ងន់-
ថាមពល-ការរចនាប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពសម្រាប់កាត់បន្ថយការប្រើប្រាស់ប្រេងឥន្ធនៈ
កម្មវិធីល្អឥតខ្ចោះ
ជីកដី និងជីកដី
ការដំឡើងបង្គោលរបង និងដាំដើមឈើ
ការងារគ្រឹះ និងការរៀបចំដី
សមស្របសម្រាប់-ការងារកម្លាំងបង្វិលជុំខ្ពស់នៅលើការដ្ឋានសំណង់
សម្រាប់អ្នកដែលចង់ជំនួស Auger Torque 10000 ឬ Digga PD10HF earth auger drive, ED10000 គឺជាដំណោះស្រាយដ៏ល្អ។ វាផ្តល់នូវថាមពលខ្ពស់ ធន់ និងប្រសិទ្ធភាព ដែលធ្វើឱ្យវាល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់ប្រតិបត្តិការខួង និងជីករុករក។
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
| ED10000 | |
| កម្លាំងបង្វិលជុំ | អតិបរមា 10662 Nm |
| សម្ពាធ | 80-260 បារ |
| លំហូរ | 70-150 lppm |
| ល្បឿន | 27-58 rpm |
| កម្ពស់ | 925 ម។ |
| អង្កត់ផ្ចិត | 290 ម។ |
| ទម្ងន់ | 150 គីឡូក្រាម |
| អេស្កាវ៉ាទ័រ | 6-10 តោន |
| បាកហូ | 6-10 តោន |
| ច្រកចេញ | 75mm ការ៉េ / 2.5" hex |
វិមាត្រ

ការដាក់ពាក្យ

ម៉ាស៊ីន CNC

ការវាស់វែងនិងការធ្វើតេស្ត

គំនូរនិងការវេចខ្ចប់

ពិព័រណ៍

វិញ្ញាបនបត្រ

ដៃគូ

ស្លាកក្តៅ: earth auger drive, China earth auger drive ក្រុមហ៊ុនផលិត អ្នកផ្គត់ផ្គង់រោងចក្រ




