
ED3500 គឺជាឧបករណ៍អេស្កាវ៉ាទ័រធុនតូច 3,500Nm PD3 ដែលមានកម្លាំងខ្លាំង និងអាចទុកចិត្តបាន ដែលត្រូវបានវិស្វកម្មជាពិសេសសម្រាប់ម៉ាស៊ីនជីកខ្នាតតូច 2.5-4.5 តោន។ កម្លាំងបង្វិលជុំផែនដីនេះ ផ្តល់នូវកម្លាំងបង្វិលជុំពិសេសសម្រាប់ការខួងដី និងការងារជីកដីប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព។ អាចផ្លាស់ប្តូរបានយ៉ាងពេញលេញជាមួយ Auger Torque 3500MAX និង Digga PD3 វាត្រូវបានបង្កើតឡើងសម្រាប់ដំណើរការដែលអាចទុកចិត្តបាននៅក្នុងកម្មវិធីផ្សេងៗ។ ការរចនាបង្រួមរបស់វាធ្វើឱ្យវាល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់កន្លែងធ្វើការតឹង និង{11}}ការងារធ្ងន់។
លើសពីនេះ ED3500 មានបំពាក់នូវប្រព័ន្ធផ្សាភ្ជាប់កម្រិតខ្ពស់ ដែលការពារធូលី និងសំណើមមិនឱ្យចូលទៅក្នុងម៉ូទ័រ ដោយធានាបាននូវដំណើរការល្អបំផុត ទោះបីជានៅក្នុងបរិយាកាសការងារដែលមានបញ្ហាក៏ដោយ។ នេះពង្រីកអាយុសេវាកម្ម និងកាត់បន្ថយតម្រូវការថែទាំ។
មុខងារបឋម
កម្លាំងបង្វិលជុំ 3500Nm
ឆបគ្នាជាមួយឧបករណ៍ជីកខ្នាតតូច 2.5-4.5 តោន
អាចទុកចិត្តបាន និងមានប្រសិទ្ធភាពសម្រាប់ប្រតិបត្តិការកាតព្វកិច្ចមធ្យម-
ឆបគ្នាយ៉ាងពេញលេញជាមួយ Auger Torque 3500MAX និង Digga PD3
ប្រព័ន្ធផ្សាភ្ជាប់កម្រិតខ្ពស់សម្រាប់ភាពធន់បានយូរ
សមសម្រាប់
ការងារជីកដី និងជីកដី
ការដំឡើងបង្គោលរបង និងការរៀបចំដី
ការដាំដើមឈើ និងការងារគ្រឹះ
ល្អបំផុតសម្រាប់កិច្ចការកាតព្វកិច្ច-មធ្យម
ED3500 គឺជាជម្រើសរបស់អ្នក-សម្រាប់ការជីកកកាយខ្នាតតូចដែលត្រូវការ -ដ្រាយដែលមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់។ មិនថាអ្នកកំពុងស្វែងរកការជំនួសសម្រាប់ 3500MAX ឬសមមូល PD3 excavator auger នោះទេ វាសន្យាថានឹងមានភាពធន់ និងថាមពលដែលមិនអាចប្រៀបផ្ទឹមបានក្នុងការទាមទារការងារខួងដី។
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
| ED3500 | |
| កម្លាំងបង្វិលជុំ | អតិបរមា 3614 Nm |
| សម្ពាធ | 80-240 របារ |
| លំហូរ | 40-85 lpm |
| ល្បឿន | 42-90 rpm |
| កម្ពស់ | 770 ម។ |
| អង្កត់ផ្ចិត | 235 ម។ |
| ទម្ងន់ | 70 គីឡូក្រាម |
| អេស្កាវ៉ាទ័រ | 2.5-4.5 តោន |
| ឧបករណ៍ផ្ទុករអិល | 30-40 HP |
| ច្រកចេញ | 2" hex / 65mm ជុំ |
វិមាត្រ

ការដាក់ពាក្យ

ម៉ាស៊ីន CNC

ការវាស់វែងនិងការធ្វើតេស្ត

គំនូរនិងការវេចខ្ចប់

ពិព័រណ៍

វិញ្ញាបនបត្រ

ដៃគូ

ស្លាកក្តៅ: pd3 excavator auger ស្មើ, ប្រទេសចិន pd3 excavator auger equivalent ក្រុមហ៊ុនផលិត, អ្នកផ្គត់ផ្គង់, រោងចក្រ




