
EDS6000 គឺជាប្រភេទ skid steer earth auger drive ម៉ូដែល 6000Nm ដែលត្រូវបានវិស្វកម្មជាពិសេសសម្រាប់ skid steer loaders ដែលមានកម្លាំង 60-80HP ដែលទាមទារកម្លាំងបង្វិលជុំ និងភាពជាក់លាក់ខ្ពស់។ វាបម្រើជាការជំនួសដោយផ្ទាល់សម្រាប់ Digga PD6, PD7, និង PD6HF ហើយអាចផ្លាស់ប្តូរបានយ៉ាងពេញលេញជាមួយនឹងប្រព័ន្ធ auger ពិសេសផ្សេងទៀតនៅក្នុងថ្នាក់កម្លាំងបង្វិលរបស់វា។
ឆបគ្នាជាមួយ-ម៉ាស៊ីនដំណើរការកំពូលដូចជា Bobcat T870, S850, CAT 299D3 XE, 272D3 XE, និង CASE TV450B, SV340B, EDS6000 ត្រូវបានបង្កើតឡើងសម្រាប់ប្រតិបត្តិករដែលត្រូវការទិន្នផលជាប់លាប់ក្នុងស្ថានភាពដីលំបាក ដីថ្ម ឬដីឥដ្ឋធ្ងន់។
ជាមួយនឹងប្រព័ន្ធប្រអប់លេខដ៏រឹងមាំ និងការស្ថាបនាបង្រួម ដ្រាយវ៍រឹងនេះគឺល្អសម្រាប់កន្លែងធ្វើការតឹងណែនដោយមិនប៉ះពាល់ដល់ថាមពល ឬធន់។ វាស័ក្តិសមឥតខ្ចោះសម្រាប់ការខួងបង្គោលរបង ការដាំដើមឈើ ការអផ្សុកគ្រឹះ ការរៀបចំទេសភាព និងតម្រូវការការងាររើដី។
ប្រសិនបើអ្នកកំពុងស្វែងរក skid steer earth auger drive 6000Nm ដើម្បីជំនួស Digga PD6/PD7/PD6HF ឬផ្គូផ្គងម៉ូដែល Auger Torque ក្នុងជួរដូចគ្នា នោះ EDS6000 គឺជាអ្នកទៅ-ដំណោះស្រាយសម្រាប់កម្លាំង និងភាពឆបគ្នា។
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
| EDS6000 | |
| កម្លាំងបង្វិលជុំ | អតិបរមា 6150 Nm |
| សម្ពាធ | 80-240 របារ |
| លំហូរ | 70-150 lppm |
| ល្បឿន | 33-70 rpm |
| កម្ពស់ | 860 ម។ |
| អង្កត់ផ្ចិត | 235 ម។ |
| ទម្ងន់ | 110 គីឡូក្រាម |
| Excavator & Backhoe | 4-7 តោន |
| ឧបករណ៍ផ្ទុករអិល | 60-80 HP |
| ច្រកចេញ | 75mm ការ៉េ / 2.5" hex |
វិមាត្រ

ការដាក់ពាក្យ

ម៉ាស៊ីន CNC

ការវាស់វែងនិងការធ្វើតេស្ត

គំនូរនិងការវេចខ្ចប់

ពិព័រណ៍

វិញ្ញាបនបត្រ

ដៃគូ

ស្លាកក្តៅ: skid steer earth auger drive 6000nm, ប្រទេសចិន skid steer earth auger drive 6000nm ក្រុមហ៊ុនផលិត អ្នកផ្គត់ផ្គង់រោងចក្រ




