
EDS5500 គឺជាអង្គភាពជំនួសដ្រាយវ៍រឹង CAT ដែលផ្តល់កម្លាំងបង្វិល 5,500Nm គោលបំណង-ត្រូវបានបង្កើតឡើងសម្រាប់ឧបករណ៍ផ្ទុកចង្កូតរអិល 60–80HP ។ រចនាឡើងសម្រាប់-ការខួងដែលមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ក្នុងលក្ខខណ្ឌដីដែលត្រូវការ វាអាចផ្លាស់ប្តូរបានពេញលេញជាមួយ Auger Torque 5500MAX និង Digga PD5 ដោយផ្តល់នូវជម្រើសដែលអាចទុកចិត្តបាន និងចំណាយ{10}}ប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព។
ឆបគ្នាជាមួយម៉ូដែលចង្កូតរអិលដ៏មានអានុភាពដូចជា Bobcat S850, T870, CAT 299D3, 272D3 XE, និង CASE TV450B, SV340B, EDS5500 ធានាបាននូវប្រតិបត្តិការដ៏រឹងមាំ និងជាប់លាប់ក្នុងជួរដ៏ធំទូលាយនៃកិច្ចការខួង។
ជាមួយនឹងកត្តាទម្រង់បង្រួម និងការរចនាឧបករណ៍ភពដ៏រឹងមាំ ដ្រាយវ៍រឹងនេះលូតលាស់នៅក្នុងកន្លែងធ្វើការតឹង និងដីរឹង។ មិនថាអ្នកកំពុងខួងរន្ធក្រោយ ដាំដើមឈើ កំណត់ខ្សែរបង ឬរៀបចំគ្រឹះទេ EDS5500 ទទួលបានការងារធ្វើប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព និងយូរអង្វែង។
ប្រសិនបើអ្នកកំពុងស្វែងរកការជំនួស CAT auger drive ឬជំនួសដោយផ្ទាល់ទៅនឹង Auger Torque 5500MAX និង Digga PD5 នោះ EDS5500 គឺជាដំណោះស្រាយកម្លាំងបង្វិលជុំខ្ពស់របស់អ្នកសម្រាប់កម្មវិធីដែលត្រូវការ។
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
| EDS5500 | |
| កម្លាំងបង្វិលជុំ | អតិបរមា 5477 Nm |
| សម្ពាធ | 80-260 បារ |
| លំហូរ | 70-150 lppm |
| ល្បឿន | 40-75 rpm |
| កម្ពស់ | 860 ម។ |
| អង្កត់ផ្ចិត | 235 ម។ |
| ទម្ងន់ | ៩៥ គីឡូក្រាម |
| Excavator & Backhoe | 4.5-6 តោន |
| ឧបករណ៍ផ្ទុករអិល | 55-75 HP |
| ច្រកចេញ | 75mm ការ៉េ / 2.5" hex |
វិមាត្រ

ការដាក់ពាក្យ

ម៉ាស៊ីន CNC

ការវាស់វែងនិងការធ្វើតេស្ត

គំនូរនិងការវេចខ្ចប់

ពិព័រណ៍

វិញ្ញាបនបត្រ

ដៃគូ

ស្លាកក្តៅ: cat auger drive replacement, China cat auger drive replacement ក្រុមហ៊ុនផលិត អ្នកផ្គត់ផ្គង់រោងចក្រ




